lightshot-image

TV staliukas Levanto

620.00 su pvm
Pradinė kaina: 1240.00 -50%
-
+

Prekės informacija

info-icon Pagrindinės savybės
info-icon Konstrukcija ir medžiagos
info-icon Pristatymas
Gylis
40cm
Svoris 57 kg
Išmatavimai (Ilgis/Plotis/Aukštis) - × 180 × 45 cm
Medžiaga

Marmuras

Spalva

Silver

Gamintojas

Richmond Interiors

Pristatymo terminas

6 savaitės

Levanto TV Staliukas

  • Medžiaga:
    • Nerūdijantis Plienas: Naudojamas kaip pagrindinė staliuko konstrukcijos medžiaga. Nerūdijantis plienas suteikia staliukui modernaus ir tvirto dizaino, tuo pačiu būdamas ilgaamžis ir atsparus korozijai.
    • Marmuras: Aukštos kokybės marmuras naudojamas kaip staliuko viršus arba detalių apdailai. Marmuro paviršius suteikia staliukui prabangos ir elegancijos pojūtį, tuo pačiu būdamas tvirtas ir patvarus medžiagos.
  • Dizainas: Levanto TV staliukas pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu. Nerūdijantis plienas su marmuro detalėmis suteikia staliukui prabangos ir išskirtinumo, tuo pačiu išlaikant minimalistinį ir šiuolaikišką stilių.
  • Funkcionalumas: Šis staliukas yra labai praktiškas ir tinkamas jūsų televizoriui bei kitai įrangai. Marmuro paviršius yra tvirtas ir patvarus, tinkamas laikyti televizorių ar kitą sunkią įrangą. Tuo pačiu staliukas sukuria prabangą ir šilumą jūsų svetainėje ar televizijos kambaryje.
  • Matmenys: Levanto TV staliuko matmenys yra pritaikyti optimaliam funkcionalumui ir estetikai, užtikrinant, kad jis tiktų bet kuriam interjerui ir užimtų minimaliai vietos.

Levanto TV staliukas su nerūdijančio plieno konstrukcija ir marmuro detalėmis yra prabangus ir funkcionalus pasirinkimas, suteikiantis jūsų televizijos kambariui prabangos ir modernumo.

Pristatymo klasė
Almėja pristatymas (nemokamas)